Sale!

Laminaator, Tracer TRL-A3 (must)

Original price was: 58,85 €.Current price is: 49,95 €.

Laminaator, Tracer TRL-A3 (must)

Availability: 2 laos (saab järeltellida)

Tootekood: 140003 Kategooria:
Laminaator, Tracer TRL-A3 (must)

laminaatoriga Lamineerimine võimaldab pikendada dokumentide eluiga, kaitstes neid välistegurite eest. Lamineerimisprotsess hõlmab kogu trükipinna kombineerimist läbipaistva kilega. Traceri laminaator sobib suurepäraselt kasutamiseks kodus või kontoris. Seade töötab kahes lamineerimisrežiimis – KUUM ja KÜLM. Laminaatoriga TRACER TRL-A3 on teile garanteeritud, et teie kodu- ja äridokumendid, fotod, postkaardid ja muud teile olulised esemed on hävimise eest korralikult kaitstud.

  • Ideaalne kasutamiseks kodus ja kontoris.
  • komplektis 5 kilelehte.
  • Avamisfunktsioon.
  • A3 formaadis.
  • Külm ja kuum lamineerimine.
  • Lamineerimiskiirus 30cm/min.
Ideaalne koju ja kontorisse

Laminaator TRACER TRL-A3 on ideaalne seade kasutajatele, kes lamineerivad sageli kodus või kontoris, see tagab töökiiruse ja suurepärased lamineerimistulemused. Seade sobib suurepäraselt mitte ainult dokumentide, vaid ka perekondlike suveniiride, fotode, oluliste diplomite ja tunnistuste turvamiseks.

Lamineerimine kahel viisil

Seadet TRACER TRL-A3 saate kasutada nii kuum- kui ka külmlamineerimiseks. Esimene meetod hõlmab fooliumi kuumutamist, tänu millele kleepub see püsivalt lehele, teisel juhul aga kleepub foolium lamineerimisrullikute tugeva surve tõttu paberi külge.

Kaal 1,630 kg
Mõõtmed 46,5 × 16,5 × 7,5 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Shopping Cart