Sale!

Laminaator TRACER A4 TRL-5 WH (valge)

Original price was: 45,00 €.Current price is: 39,95 €.

Laminaator TRACER A4 TRL-5 WH (valge)

Availability: 2 laos (saab järeltellida)

Tootekood: 140002 Kategooria:
Laminaator TRACER A4 TRL-5 WH (valge)

on kvaliteetne kuumlamineerimisseade, mis sobib suurepäraselt nii kodus kui kontoris kasutamiseks. Tänu sellele seadmele saate hõlpsalt kaitsta olulisi dokumente, fotosid ja voldikuid hävimise eest.

  • kuumlamineerimine
  • max A4 formaat
  • kiirkäivitus (3 min.)
  • avamisfunktsioon
  • ülekuumenemiskaitse
  • ideaalne koju ja kontorisse
  • lamineerimiskiirus 28 cm/min.
Kõrge efektiivsus ilma kvaliteeti kaotamata

Laminaator TRACER A4 TRL-5 WH on suure jõudlusega seade, mis võimaldab dokumente kiiresti lamineerida. Tänu kiirusele 28 cm/min on võimalik lühikese ajaga kindlustada palju dokumente.

Lisaks on lamineerimise kvaliteet väga hea, tänu millele pole dokumendid mitte ainult kaitstud, vaid näevad ka esteetilised ja professionaalsed välja. Kõrge efektiivsus ja kvaliteet on kahtlemata eelised, mis õigustavad TRACERi laminaatori valimist.

Mitmekülgsus

Seade toetab maksimaalset A4-vormingut, nii et saate hõlpsasti kaitsta enamikku oma dokumentidest.

Kiire, vaikne ja turvaline

TRACER-i laminaatori eeliseks on ka selle kiire käivitamine – see on täielikult töövalmis vaid 3 minutit pärast sisselülitamist.

TRACER-i laminaator ei tööta mitte ainult kiiresti, vaid ka vaikselt. Tänu sellele saate sellega töötada ilma tarbetu mürata ja teisi ümbritsevaid inimesi häirimata.

Avamisfunktsioon hõlbustab ja kiirendab lamineerimisprotsessi. Samuti tasub rõhutada, et seadmel on ülekuumenemiskaitse, mis teeb selle kasutamise ohutuks

Kokkuvõtteks võib öelda, et kui soovid oma dokumentide eest hoolt kanda ja neid kahjustuste eest kaitsta, siis laminaator TRACER A4 TRL-5 WH on suurepärane valik . Selle funktsionaalsus, kiire töö ja kasutusmugavus muudavad sellesse tootesse investeerimist väärt.

Kaal 0,893 kg
Mõõtmed 36 × 12,5 × 7 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Shopping Cart